o mnie

 

 


 

Mam na imię Eunika i jestem autorką niniejszej strony.

 

Od wielu lat filmy towarzyszą mi niemal każdego dnia – oglądam je w domu, w kinie, oceniam, rozmyślam nad nimi, przeglądam Filmweba i najnowsze zapowiedzi, albo biorę udział w konkursach. Śmiało mogę powiedzieć, że kino to moja pasja, w czym nie jestem wyjątkiem i zapewne również Ty mógłbyś to o sobie powiedzieć, skoro natrafiłeś na to miejsce w internetowej przestrzeni. Odkąd byłam małą dziewczynką, szukałam pomysłu na swój przyszłościowy zawód. Pomysłów, jak to w dzieciństwie, miałam sporo – tradycyjną dla dziewczynki piosenkarkę, lekarza, informatyka, nauczyciela. Życie to zweryfikowało i okazało się, że będę filologiem polskim z wielkim marzeniem o zostaniu krytykiem filmowym.
W związku z tym, że w świecie filmu bez znajomości ani rusz, jak chyba w każdej dziedzinie, o zawodzie krytyka najprawdopodobniej mogę zapomnieć. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, żeby próbować gonić to marzenie.

 

Pragnę dodać, że strona ta w zamyśle bardziej przypomina bloga, niż regularnie uzupełnianą bazę filmową. Filmweb jest w tym nie do pokonania i chylę czoła tym, którzy postanowili stworzyć ten serwis. Sama z niego korzystam i śmiało mogę powiedzieć, że moja filmowa pasja byłaby znacznie utrudniona bez tego portalu:) W związku z tym, że pracuję, pragnę zaznaczyć, że wpisy nie będą regularne, choć postaram się o możliwie częste udostępnianie moich recenzji.
 

W tym miejscu z całego serca chciałabym podziękować mojemu narzeczonemu za nieocenioną pomoc w urzeczywistnieniu Filmtopii – stworzeniu jej od strony stricte technicznej. Dziękuję Ci kochanie za Twój czas spędzony w świecie Internetu, wydawanie tych wszystkich niezrozumiałych dla mnie komputerowych komend i szukanie "jakichś tam" hostingów 😉 Dziękuję Ci za Twoje wsparcie. 
 

A teraz… zachęcam do lektury i wyrażania swoich filmowych przemyśleń w komentarzach.
 

Pozdrawiam Cię serdecznie i dziękuję za odwiedziny na mojej stronie smiley